Podążaj za nami ...

+48 516 040 060
poczta@strumien.net

Pon. - Piąt. 8.00 - 17.00

ogród

Świadczymy wiele usług

Na najwyższym poziomie

Poniżej przedstawiamy Państwu pełną ofertę. Wszystkie ceny usług ustalane są indywidualnie z klientem. Zależą one od wielu czynników, np. powierzchni ogrodu czy indywidualnych wymagań.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Nasz usługi

systemy nawadnień
Systemy nawadnień

Firma Strumień oferuje kompleksową usługę związaną z nawadnianiem ogrodów:

  • projektowanie, montaż oraz serwis systemów nawadniających,
  • zakładanie trawników,
  • aeracja i wertykulacja,
  • pielęgnacja ogrodów,
  • całoroczny serwis ogrodów.

Dzwoniąc do nas i korzystając z naszych usług macie Państwo pewność pełnego profesjonalizmu, znakomitej oraz szybkiej obsługi i pewnej firmy z której Państwo będziecie zadowoleni.

koparka
Prace ziemne

Oferujemy również usługi w zakresie prac ziemnych koparką łańcuchową.

Używając koparki łańcuchowej można w łatwy sposób wykopać wąskie rowy nie uszkadzając gruntu w obszarze pracy. Koparka jest bardzo wydajna i obsługiwana przez jedną osobę. Idealnie sprawdza się do wykopów pod instalacje elektryczną, rurociągi, prace w ogrodzie i wielu innych zastosowaniach.

Niewielkie wymiary koparki pozwalają na pracę w trudno dostępnych terenach. Koparka wykonuje wąski wykop co wpływa na mniejsze zniszczenia np. ogrodu niż stosując tradycyjne metody wykopu przy użyciu łopaty.

robot koszący
Roboty koszące

Firma Strumień oferuje kompleksową usługę związaną z instalacją robotów koszących.

Wiper Premium działa na wyznaczonych przez Ciebie, zaprogramowanych obszarach. Otaczasz je przewodami granicznymi, wewnątrz których pracuje urządzenie. Przewody możesz umieścić pod ziemią lub bezpośrednio na trawniku. Nie musisz się o nie martwić. Robot bez problemów uniknie ich dzięki czujnikom. Wiper Premium samodzielnie wykrywa rodzaj i zagęszczenie trawnika odpowiednio harmonizując obroty ostrzy tnących. Ich optymalna praca zapobiega stratom energii i wydłuża życie robota. Tam, gdzie rośnie wysoka i gęsta trawa, Wiper Premium rozpocznie koszenie po torze spiralnym. To zapewnia najbardziej efektywne i jednolite cięcie.
robotwiper.pl

kret w ogrodzie
Deratyzacja szkodników

Specjalizujemy się również w usuwaniu szkodników z ogrodu.

Zajmujemy się profesjolanym zwalczaniem kreta w ogrodach. Używamy do tego celu wszelkich dostępnych metod gwarantując ich skuteczność. Kret chętnie zamieszkuje zadbane ogrody ponieważ lubi gleby wilgotne i próchnicze. Niszczy on korzenie roślin, tworzy kopczyki ziemi. Dlatego bardzo ważne jest usunięcie niechcianego intruza z ogrodu.

Zajmujemy się również usuwaniem innych szkodników takich jak: osy, szerszenie, pszczoły, kuny, nornice.

8

lat na rynku

340

zrealizowanych projektów

46

kilometrów instalacji

350

Zadowoleni klienci

Profesjonalizm & Jakości

Automatyczne instalacje nawadniające projektowane przez nas oparte są o technologie i sprzęt do nawadniania renomowanych firm takich jak Rain Bird, Bermad, Irritrol, Hunter, Toro.

systemy nawadniające systemy nawadniające systemy nawadniające